ÚČETNICTVÍ A MZDY

Ceny se navrhují podle množství dokladů a složitosti účetní jednotky a jsou orientační. Ceny za měsíční, čtvrtletní nebo i roční zpracování se stanoví v písemné smlouvě po projednání s klientem.

Uvedené cenové údaje vycházejí ze zkušeností od roku 2004.

Nabízíme: Zahrnuje v sobě: Orientační ceny:
Vedení účetnictvi pro právnické i fyzické osoby (provádí se v sídle klienta nebo v naší kanceláři) Vedení účetnictví v souladu se zákonem o účetnictví, účetní závěrku, přiznání k DPH, průběžné daňové poradenství. do 2.000 Kč malé účetnictví do 100 dokladů/měs
od 2.000 Kč dle rozsahu
roční účetní závěrka - ve výši měsíční sazby
průběžné poradenství v daních zdarma
Zpracování mezd (provádí se v sídle klienta nebo v naší kanceláři) Měsíční zpracování mezd podle podkladů klienta, výpočet odvodů SZ a ZP, daní a jejich vyúčtování s Finančním úřadem. 200 Kč/měs za každého zaměstnance do 10 zam.
více než 10 zam. 150 - 180 Kč/měs.
Zpracování konsolidované účetní závěrky Zpracování konsolidované účetní závěrky a spolupráce s auditorem při jejím auditu. od 100.000 Kč podle velikosti konsolidovaného celku
Jiné účetní služby Účetní dohled, rekonstrukce účetnictví, ekonomické poradenství, podklady pro žádosti o úvěry, výkazy pro Český statistický úřad, účetní poradenství a další služby. smluvní cena nebo hodinová sazba 700 Kč/hod.
k dohodnuté hodinové sazbě je možno dohodnout maximální možný limit celkové ceny.
2010 - 2017 © AUDIT OBCE, s.r.o., design by MoniAK